Farby do Suchogo Offsetu UV

Printing Processes

Suchy offset UV jest wykorzystywany głównie w zastosowaniach przemysłowych, w tym dekoracji nośników optycznych, kart kredytowych i telefonicznych, a także kubów, wiader i kontenerów. Ponadto do nadruków na opakowaniach i etykietach używa się również farb do flexodruku UV i typografii UV (letterpress).

Dzięki ciągłym badaniom i rozwojowi, RUCO stał się jednym z liderów rynku w zakresie farb drukarskich utwardzanych UV. Już na początku lat '80-ch firma stworzyła pierwszy farby do suchego offsetu UV. Obecnie dostępnych jest kilka bardzo reaktywnych i odpornych na ścieranie serii farb do offsetu UV. Farby do typografii UV (letterpress) z dobrą odpornością na rozpuszczalniki i wodę, nie zawierające ITX i silikonu oraz farby do flexodruku UV uzupełniają ofertę przeznaczoną do druku na etykietach i opakowaniach.

Farby Poligraficzne

  • Sitodruk
  • Tampodruk
  • Offset
  • Druk Cyfrowy
Farba do Suchego Offsetu UV 085
Suchy Offset UV 085 LM
Farba Drukarska

Universal use Free from phthalates and BPA as well as cyclohexanones, butyl glycolate and aromatic solvents Corresponds common industrial standards and the EuPIA Exclusion Policy, REACH regulation (SR 817.023.21)...