Farby do Flexodruku UV

Printing Processes

Suchy offset UV jest wykorzystywany głównie w zastosowaniach przemysłowych, w tym dekoracji nośników optycznych, kart kredytowych i telefonicznych, a także kubów, wiader i kontenerów. Ponadto do nadruków na opakowaniach i etykietach używa się również farb do flexodruku UV i typografii UV (letterpress).

Dzięki ciągłym badaniom i rozwojowi, RUCO stał się jednym z liderów rynku w zakresie farb drukarskich utwardzanych UV. Już na początku lat '80-ch firma stworzyła pierwszy farby do suchego offsetu UV. Obecnie dostępnych jest kilka bardzo reaktywnych i odpornych na ścieranie serii farb do offsetu UV. Farby do typografii UV (letterpress) z dobrą odpornością na rozpuszczalniki i wodę, nie zawierające ITX i silikonu oraz farby do flexodruku UV uzupełniają ofertę przeznaczoną do druku na etykietach i opakowaniach.

Farby Poligraficzne

  • Sitodruk
  • Tampodruk
  • Offset
  • Druk Cyfrowy
Tracy
Flexodruk UVFX
Farba Drukarska

Plastic tubes, Labels Free from ITX, silicone and 4-methylbenzophenone (4-MBP) Excellent printability at high speeds thanks to low viscosity High opacity and colour brilliance through optimized pigment composition...