Farby do Sitodruku UV/LED

Opis produktu

Farby wykorzystywane w technice sitodruku. Stosowane na szybkich maszynach automatycznych jak i na urządzeniach półautomatycznych a nawet ręcznych. Dzięki zawartemu foto inicjatorowi UV farba zapewnia natychmiastowe schnięcie po uprzednim naświetleniu.

Faraba do Sitoduku UV 905 LM
Sitodruk UV 905 LM
Farba Drukarska

Seria niskomigracyjna przeznaczona z myślą o druku rotacyjnym na etykietach. Zgodna z ordynacją szwajcarską oraz z "Wytycznymi Nestlé w sprawie farb opakowaniowych".

Farba do Sitodruku UV 920
Sitodruk UV 920
Seria będąca odpowiednikiem serii 985UV. Charakteryzuje się inną gęstością. Przeznaczona głównie do zadrukowywania plastikowych butelek.

Farba do Sitodruku UV 937 LED
Sitodruk UV 937 LED
Seria przeznaczona do zadrukowywania szkła, metalu oraz ceramiki. Możliwe utwardzanie światłem LED jak i konwencjonalnym UV.

 
Farba do sitodruku UV 945 MA
Sitodruk UV 945 MA
Farba Drukarska

Uniwersalna seria niskomigracyjna do zadrukowywania powierzchni plastikowych. Następca serii 985 UV. Spełnia wymogi ordynacji szwajcarskiej. Produkt opracowany z myślą o nadrukach "delikatnych" np. na dziecięce butelki.

Farba sitodruku UV 950
Sitodruk UV 950
Farba Drukarska

Seria farb przeznaczona do druku na tubach zawierająca specjalne pigmenty zapewniające wysokie krycie, wysoką intensywność koloru i dobrą odporność. Wysoka krycie nawet na ciemnych tubach. Bardzo wysoka reaktywność (istnieje możliwość wstępnego utwardzenia światłem LED).

Farba sitodruku UV 955 LED
Sitodruk 955 LED-LM
Farba Drukarska

Innowacyjna, niskomigracyjna seria przeznaczona do druku na opakowaniach plastikowych z naciskiem na tuby. Możliwość utwardzania światłem LED oraz UV. Zgodna z ordynacją szwajcarską oraz z "Wytycznymi Nestlé w sprawie farb opakowaniowych".

 
Faraba do Sitoduku UV 963 SF
Sitodruk UV 963 SF
Farba Drukarska

Nowa wprowadzona w 2018 seria przeznaczona do druku na etykietach. Nie zawiera ITX, benzofenonu i 4-metylobenzofenonu (4-MBP) oraz bisfenolu A. Bez silikonowa, wolna od baru o niskim stężeniu zapachu. Bardzo reaktywny nawet przy wysokich prędkościach maszyn do 65 m / min.

Farba do sitodruku UV 965 MA
Sitodruk UV 965 MA
Farba Drukarska

Seria niskomigracyjna przeznaczona do druku rotacyjnego na etykietach. Spełnia wymogi ordynacji szwajcarskiej. Nie zawiera baru. Bardzo reaktywna nawet przy wysokich prędkościach maszyn do 60 m / min. Niska lepkość, do uniwersalnego zastosowania na szerokiej gamie podłoży.

Farba do sitodruku UV 970
Sitodruk 970UV-CD
Farba Drukarska

Seria do zadrukowywania płyt CD/DVD. Wysoce reaktywna tiksotropowa formuła.

 
Farba do sitodruku UV 985
Sitodruk UV 985 / 985UV/NV
Farba Drukarska

Uniwersalna seria do sitodruku płaskiego jak i rotacyjnego (985UV/NV) przeznaczona do zadrukowywania etykiet, plastikowych butelek. Bardzo dobra charakterystyka płynności. Wysokie krycie.

Farba do sitodruku UV 990
Sitodruk UV 990
Farba Drukarska

Seria przeznaczona do zadrukowywania kartuszy. Charakteryzuje się wysokim kryciem oraz elastycznością.