Farby do Tampodruku T90

T01

Przeznaczenie:

  • Przemysł meblowy

Charakterystyka:

  • Seria jedno lub dwukomponentowa, Nie zawiera cykloheksanonu, Nie zawiera rozpuszczalników aromatycznych, Wysoki połysk, Odporna na zarysowania, Druk rotacyjny, Odporna na działania mechaniczne i chemiczne, Odporna na działanie rozpuszczalników, Odporna na światło, Wodoodporna, Możliwość zadrukowywania jak i zalakierowania
  • Więcej informacji - patrz instrukcja techniczna

Podłoża:

  • ABS, Podłoża polakierowane, Metale, PET, PETG, PA, PC, aktywowane PE/PP, PS, PVC, twarde plastiki

Dostępna kolorystyka:

  • Kolory bazowe, CMYK, Białą kryjąca, Czarna kryjąca

Opis:

  • Specjalna seria tampodrukowa przeznaczona do utwardzania lampami UV. Stosowana w tampodruku rotacyjnym w przemyśle meblowym.
  • Odpowiada standardom przemysłowym oraz standardom:
  • -Zgodny z aktualną europejską normą EN 71-3
  • -Zgodny z RoHS (2015/863 / UE) // (2011/65 / UE)

Inne serie farb do tampodruku:

Farba Serii T200  do tampodruku
Tampodruk T200
Farba Drukarska

Uniwersalna farba zdatna do zadrukowania wielu powierzchni plastikowych. Następca farb T18/T40/T45/T70.

Farba sersii T01 do tampodruku
Tampodruk T01-HF
Farba Drukarska

Seria dwukomponentowa do zadrukowywania urządzeń elektronicznych oraz sprzętu gospodarstwa domowego. Nie zawierają ftalanów, cykloheksanonu, rozpuszczalników aromatycznych, glikolanu butylu, baru, fluor i brom.

Farba T25 do tampodruku
Tampodruk T25
Farba Drukarska

Seria przeznaczona do zadrukowywania akcesoriów medycznych np. strzykawek oraz produktów sektora motoryzacyjnego. Nie zawiera ftalanów i BPA, a także fluoru i bromu. Doskonałe właściwości adhezyjne na niepoddanym obróbce polipropylenie. Odpowiada typowym normom przemysłowym i wykluczeniu EuPIA.

 
Farba T28 do tampodruku
Tampodruk T28
Farba Drukarska

Seria przeznaczona do druku na szkle. Nie zawiera ftalanów i cykloheksanonu, a także rozpuszczalników aromatycznych, baru, fluoru i bromu. Odpowiada standardom przemysłowym i regule EuPIA REACH.

Farba T35 do tampodruku
Tampodruk T35
Farba Drukarska

Seria przeznaczona do wykonywania nadruków na zabawkach. Nie zawiera ftalanów, halogenów, BPA, a także cykloheksanonu, glikolanu butylu, rozpuszczalników aromatycznych, baru, fluoru i bromu. Zgodna z obecną dyrektywą w sprawie bezpieczeństwa zabawek.

Farba serii T38 do tampodruku
Tampodruk T38
Farba Drukarska

Seria przeznaczona dla sektora motoryzacyjnego. Wolna od ftalanów i BPA, a także fluoru i bromu. Uniwersalne zastosowanie na tworzywach sztucznych oraz metalu. Odpowiada standardowym normom przemysłowym i przepisom rozporządzenia EuPIA dotyczącym wyłączeń REACH (SVHC).

 
Farba serii T120 do tampodruku
Tampodruk T120
Farba Drukarska

Seria do druku na zakrętkach do butelek bądź strzykawkach. Nie zawiera ftalanów, halogenów i BPA, jak również cykloheksanonu, glikolanu butylu, rozpuszczalników aromatycznych, baru, fluour i bromu. Odpowiada standardowym normom przemysłowym i wykluczeniu EuPIA..