Farba do Tampodruku T25

T01

Przeznaczenie:

 • Sektor motoryzacyjny, Strzykawki

Charakterystyka:

 • Farba jednokomponentowa (1C), Wolna od ftalanów, Bez BPA, Bez fluoru, Bez bromu, Błyszcząca, Odporna na zarysowania, Odporna na ścieranie, Odporna na działania mechaniczne i chemiczne, Odporny na działanie światła, Odporna na warunki atmosferyczne
 • Więcej informacji - patrz instrukcja techniczna

Podłoża:

 • Nieaktywowany Polipropylen

Dostępna kolorystyka:

 • Kolory bazowe, CMYK, Werniks, Białą kryjąca, Czarna kryjąca

Opis:

 • Seria przeznaczona do zadrukowywania akcesoriów medycznych np. strzykawek oraz produktów sektora motoryzacyjnego. Doskonałe właściwości adhezyjne na niepoddanym obróbce polipropylenie.

 • Odpowiada standardom przemysłowym oraz standardom:
 • -Polityki wykluczania EuPIA
 • -Rozporządzenia REACH (SVHC)
 • -Listy GADSL

 • -Zgodna z RoHS (2015/863 / UE) // (2011/65 / UE)

Inne serie farb do tampodruku:

Farba Serii T200 do tampodruku
Tampodruk T200
Farba Drukarska

Uniwersalna farba zdatna do zadrukowania wielu powierzchni plastikowych. Następca farb T18/T40/T45/T70.

Farba sersii T01 do tampodruku
Tampodruk T01-HF
Farba Drukarska

Seria dwukomponentowa do zadrukowywania urządzeń elektronicznych oraz sprzętu gospodarstwa domowego. Nie zawierają ftalanów, cykloheksanonu, rozpuszczalników aromatycznych, glikolanu butylu, baru, fluor i brom.

Farba T28 do tampodruku
Tampodruk T28
Farba Drukarska

Seria przeznaczona do druku na szkle. Nie zawiera ftalanów i cykloheksanonu, a także rozpuszczalników aromatycznych, baru, fluoru i bromu. Odpowiada standardom przemysłowym i regule EuPIA REACH.

 
Farba T35 do tampodruku
Tampodruk T35
Farba Drukarska

Seria przeznaczona do wykonywania nadruków na zabawkach. Nie zawiera ftalanów, halogenów, BPA, a także cykloheksanonu, glikolanu butylu, rozpuszczalników aromatycznych, baru, fluoru i bromu. Zgodna z obecną dyrektywą w sprawie bezpieczeństwa zabawek.

Farba T38 do tampodruku
Tampodruk T38
Farba Drukarska

Seria przeznaczona dla sektora motoryzacyjnego. Wolna od ftalanów i BPA, a także fluoru i bromu. Uniwersalne zastosowanie na tworzywach sztucznych oraz metalu. Odpowiada standardowym normom przemysłowym i przepisom rozporządzenia EuPIA dotyczącym wyłączeń REACH (SVHC).

Farba serii T90 do tampodruku
Tampodruk T90
Farba Drukarska

Specjalna seria tampodrukowa przeznaczona do utwardzania lampami UV. Jej głównym zastosowaniem jest tampodruk rotacyjny.

 
Farba serii T120 do tampodruku
Tampodruk T120
Farba Drukarska

Seria do druku na zakrętkach do butelek bądź strzykawkach. Nie zawiera ftalanów, halogenów i BPA, jak również cykloheksanonu, glikolanu butylu, rozpuszczalników aromatycznych, baru, fluour i bromu. Odpowiada standardowym normom przemysłowym i wykluczeniu EuPIA..