Farba do Sitodruku 965 UV/MA

965UV/MA

Przeznaczenie:

  • Etykiety oraz podłoża plastikowe

Charakterystyka:

  • Niska migracja, Nadaje się do drukowania na stronie opakowania, która nie ma kontaktu z żywnością, Nie zawiera baru, Odporna na rozpuszczalniki, Wodoodporna
  • Więcej informacji - patrz instrukcja techniczna

Podłoża:

  • Papier/karton, PVC, TC PE/TC PP, PE, PC, TC Poliester

Dostępna kolorystyka:

  • Kolory bazowe, Werniks, CMYK, Biała kryjąca, Czarna kryjąca

Opis:

  • Seria niskomigracyjna przeznaczona głównie do druku rotacyjnego na etykietach. Spełnia wymogi ordynacji szwajcarskiej. Nie zawiera baru. Bardzo reaktywna nawet przy wysokich prędkościach maszyn do 60 m / min. Niska lepkość, do uniwersalnego zastosowania na szerokiej gamie podłoży.

Inne serie farb do sitodruku:

Farba serii 905UV-LM do sitodruku
Sitodruk 905UV-LM
Farba Drukarska

TNowy produkt (luty 2018). Seria niskomigracyjna przeznaczona z myślą o druku na etykietach. Zgodna z ordynacją szwajcarską oraz z "Wytycznymi Nestlé w sprawie farb opakowaniowych".

Farba serii 920UV do sitodruku
Sitodruk 920UV
Farba Drukarska

Seria będąca odpowiednikiem serii 985UV. Charakteryzuje się inną gęstością. Przeznaczona głównie do zadrukowywania plastikowych butelek.

Farba serii 945UV/MA do sitodruku
Sitodruk 945UV/MA
Farba Drukarska

Uniwersalna seria niskomigracyjna do zadrukowywania powierzchni plastikowych. Następca serii 985 UV. Spełnia wymogi ordynacji szwajcarskiej. Produkt opracowany z myślą o nadrukach "delikatnych" np. na dziecięce butelki.

 
Farba serii 985UV do sitodruku
Sitodruk 985UV i 985UV/NV
Farba Drukarska

Uniwersalna seria do sitodruku płaskiego jak i rotacyjnego (985UV/NV) przeznaczona do zadrukowywania etykiet, plastikowych butelek. Bardzo dobra charakterystyka płynności. Wysokie krycie.