Farba do Sitodruku 963 UV-SF

963UV-SF

Przeznaczenie:

  • Etykiety

Charakterystyka:

  • Bez ITX, benzofenonu i 4-metylobenzofenonu (4-MBP), Bez BPA, Bezsilikonowa, Błyszcząca, Uniwersalna, Odporna na rozpuszczalniki, Wodoodporna, Nadającego się do nadruku podłoży zalakierowanych, Niska lepkość , Odporna na działania mechaniczne i chemiczne
  • Więcej informacji - patrz instrukcja techniczna

Podłoża:

  • Paper/Cardboard, PVC, plasticized, TC PE/TC PP, PE, PC, TC Polyester

Dostępna kolorystyka:

  • Kolory bazowe, CMYK, Biała kryjąca

Opis:

  • Nowa wprowadzona w 2018 seria przeznaczona do druku na etykietach. Nie zawiera ITX, benzofenonu i 4-metylobenzofenonu (4-MBP) oraz bisfenolu A. Bez silikonowa, wolna od baru o niskim stężeniu zapachu. Bardzo reaktywny nawet przy wysokich prędkościach maszyn do 65 m / min.
  • Produkt bliźniaczy do serii 905UV-LM, skierowanych do osób niewymagających niskiej migracji

Inne serie farb do sitodruku:

Farba serii 905UV-LM do sitodruku
Sitodruk 905UV-LM
Farba Drukarska

Nowy produkt (luty 2018). Seria niskomigracyjna przeznaczona z myślą o druku na etykietach. Zgodna z ordynacją szwajcarską oraz z "Wytycznymi Nestlé w sprawie farb opakowaniowych".

Farba serii 965UV/MA do sitodruku
Sitodruk 965UV/MA
Farba Drukarska

Seria niskomigracyjna przeznaczona głównie do druku na etykietach. Spełnia wymogi ordynacji szwajcarskiej. Nie zawiera baru. Bardzo reaktywna nawet przy wysokich prędkościach maszyn do 60 m / min. Niska lepkość, do uniwersalnego zastosowania na szerokiej gamie podłoży.

Farba serii 985UV do sitodruku
Sitodruk 985UV i 985UV/NV
Farba Drukarska

Uniwersalna seria do sitodruku płaskiego jak i rotacyjnego (985UV/NV) przeznaczona do zadrukowywania etykiet, plastikowych butelek. Bardzo dobra charakterystyka płynności. Wysokie krycie.