Farba do Sitodruku 950 UV

950UV

Przeznaczenie:

  • Plastikowe tuby

Charakterystyka:

  • Wysoko kryjąca, Odporna na zarysowania, Odporna na ścieranie, Zadrukowywalna
  • Więcej informacji - patrz instrukcja techniczna

Podłoża:

  • ABS, PET, PETG, PC, aktywowane PE/PP, PS, PVC

Dostępna kolorystyka:

  • Kolory bazowe, Werniks, Biała kryjąca, Czarna kryjąca

Opis:

  • Seria farb przeznaczona do druku na tubach zawierająca specjalne pigmenty zapewniające wysokie krycie, wysoką intensywność koloru i dobrą odporność. Wysoka krycie nawet na ciemnych tubach. Bardzo wysoka reaktywność (istnieje możliwość wstępnego utwardzenia światłem LED).

Inne serie farb do sitodruku:

Farba serii 945UV/MA do sitodruku
h5>Sitodruk UV 945MA Farba Drukarska

Uniwersalna seria niskomigracyjna do zadrukowywania powierzchni plastikowych. Następca serii 985 UV. Spełnia wymogi ordynacji szwajcarskiej. Produkt opracowany z myślą o nadrukach "delikatnych" np. na dziecięce butelki.

Farba serii 955LED do sitodruku
Sitodruk 955LED
Farba Drukarska

Innowacyjna, niskomigracyjna seria przeznaczona głównie pod zadrukowywanie plastikowych tub. Możliwość utwardzania światłem LED oraz UV. Dostępna w sprzedaży w I kwartale 2018.

Farba serii 965UV/MA do sitodruku
Sitodruk 965UV/MA
Farba Drukarska

Seria niskomigracyjna przeznaczona głównie do druku na etykietach. Spełnia wymogi ordynacji szwajcarskiej. Nie zawiera baru. Bardzo reaktywna nawet przy wysokich prędkościach maszyn do 60 m / min. Niska lepkość, do uniwersalnego zastosowania na szerokiej gamie podłoży.

 
Farba serii 985UV do sitodruku
Sitodruk 985UV i 985UV/NV
Farba Drukarska

Uniwersalna seria do sitodruku płaskiego jak i rotacyjnego (985UV/NV) przeznaczona do zadrukowywania etykiet, plastikowych butelek. Bardzo dobra charakterystyka płynności. Wysokie krycie.