Primer do Szkła - 100VR1487

Primer do Szkła - 100VR1487

Przeznaczenie:

  • Przygotowanie powierzchni przed dalszą obróbką, np. zadrukiem, lakierowaniem, klejeniem, itp. Również jako ochrona antykorozyjna. Podczas aktywacji powierzchni wytwarzana jest mikroskopijna powłoka silikatu, który dzięki swojej strukturze zwiększa przyczepność nakładanej warstwy.

Opakowanie:

  • Stalowe pojemniki: Butelka 1 L
  • Kanister 20 kg (26 L)

Opis:

    100VR1487 jest zamiennikiem płynu CH-Liquid stosowanego w stacjonarnym urządzeniu systemu PYROSIL - typu ST oraz STS. Jest to tzw. prekursor, dodawany do mieszaniny gazu propan lub metan i powietrza, tworzonej w urządzeniu ST. Podczas spalania w płomieniu gazowym prekursor tworzy cząsteczki SiOx.

Inne serie farb do sitodruku:

Farba serii 955LED do sitodruku
Sitodruk 955 LED
Farba Drukarska

Innowacyjna, niskomigracyjna seria przeznaczona głównie pod zadrukowywanie plastikowych tub. Możliwość utwardzania światłem LED oraz UV. Dostępna w sprzedaży w I kwartale 2018.

Farba serii 110GE do sitodruku
Sitodruk 110-GE
Farba Drukarska

Farba 1C/2C przeznaczona do druku na szkle, metalach oraz ceramice. Zdatna do użytku tampodrukowego. Odporna na działania mechaniczne oraz chemiczne. Użycie pieca przy 180°C przez 20 min. zapewnia doskonałą przyczepność zaraz po suszeniu.

Farba serii 10-KK Do sitodruku
Sitodruk 10-KK
Farba Drukarska

Dwukomponentowa (2C) farba przeznaczona do druku na szkle oraz plastikach techniką sitodruku rozpuszczalnikowego. Odporna na działania mechaniczne oraz chemiczne.